שמרית נערת הליווי הלוהטת

אלוהה לכולם,

קוראים לי שמרית, ואי חלק מאותן נערות ליווי. אני בת עשרים וחמש, ולא, להיות חלק מעדת נערות ליווי לא גורם לי להתבייש. עבורי, בתור אחת מן נערות ליווי, החלק הטוב ביותר של החיים בעיר הוא העובדה שיש כל כך הרבה אפשרויות לעבודת מין, לפחות עבורי. אני אוהבת סקס והתערבתי בעבודת מין דרך הקהילה החיובית למין.

התכוונתי ל"לשחק מסיבות" – המסיבות הסקסיות האלה, ואז הבנתי שהרבה בני אדם ישלמו כדי לקיים איתי סקס. לא להתנשא – בדיוק מה שהבנתי. אז דיברתי עם כמה נשים בקהילה של נערות ליווי, שעזרו לי למצוא קשרים ולמצוא את האנשים ה'נכונים'.

בתחילה, התחלתי לפרסם כלאחר יד בעצמי דרך אתרי האינטרנט. אני מבקשת תמונה של רישיון הנהיגה של הלקוח לפני שאני פוגשת אותו. זה לא חלק, אבל הצלחתי להישאר בטוחה ולגבות את התעריפים שאני רוצה. ויהיו גבוהים ככל שיהיו.

אי מספקת המון שירותי ליווי ומדי פעם אני נתקלת בכמה שמות נועזים בזמני. יש לי מזל שכל החוויות שלי היו ממש מכבדות. היה לי לקוח אחד בתעשיית הבידור (לא שחקן) שרק רצה לשחק משחקי לוח – בלי סקס. אני חושבת שהוא היה ממש בודד.

זה היה בערך ההפך ממה שהייתי מצפה. לבשתי את הסווטשירט הגדול שלו, הזמנו המון שירות חדרים ורק דיברנו על החיים. מאוד אהבנו אחד את השני ואנו עדיין בקשר.

כמו כן, הייתה חוויה מוצלחת בעבודה כ"תינוקת סוכר" ורציתי לשחזר זאת בעיר הקטנה שלי. מתוך סקרנות, פרסמתי מודעה באתרים של נערות ליווי ולא האמנתי מי הגיב – איש אחד עבד בתיכון שלי!" לא עברתי שום דייט וקיבלתי את ההחלטה להיצמד לעיר.

אני יודעת שצירופי מקרים יכולים לקרות בכל מקום, אבל מבחינתי, הבנתי שאנשים בעיירות קטנות מדברים, ולמרות שנוח לי עם עיסוק הליווי, אני לא בהכרח רוצה את המוניטין הזה בעיר שלי. גם אם את עובדת בעיר, הבריכה יכולה להיות קטנה לפעמים – או לפחות זה מרגיש ככה.

לעתים אני אוהבת להגדיר מודעות בערים שונות, אז יש לי מאגר לקוחות שונה. אני חושבת שזה גם חכם לחשוב במונחים של זרמי הכנסות ולגוון. אני יודעת שזה נשמע כמו שיווק מדבר, אבל אני אוהבת את הרעיון לדעת שאוכל להפסיק את עבודת הליווי עדיין יש הזדמנויות עסקיות בעיר הגדולה או בכל מקום אחר. הסיבה, היא כי אני דואגת שככל שאני אכיר יותר את העיר הגדולה, באופן הזה יהיו לי יותר קשרים. כשהייתי חדשה לגמרי, לא הייתי מכירה אף אחד במסעדות המפוארות ביותר.

אני לא אומרת שכן עכשיו, אבל בזמן שאני מתקדמת במעלה הסולם בעבודה בשעות היום, אני לא בהכרח רוצה להסתכן במישהו שאולי מכיר אותי ככה בזמן שאני אחת מאותן נערות ליווי...