שלומי ונערת הליווי

שלומי ונערת הליווי

נערת ליווי אחת שכבשה את שלומי, איש עסקים עשיר ומצליח מהמרכז נשוי ואב לשניים, אשר חיי הסקס והריגושים בבית כבר מזמן לא הספיקו לו. הוא היה צרכן סקס ידוע במעגל הפנימי של נערות הליווי ,לפחות פעמיים בשבוע הוא היה מתקשר למדאם הקבועה ומבקש לשלוח אליו לדירת הרווקים שהחזיק . כל פעם נשלחה אליו מישהי אחרת ללילה. עד שערב אחד הגיעה שמרית, כוסית מדהימה עם פנים מושלמות ועיניים שחודרות לתוך הנשמה. שלומי נכבש ביופייה ובקסמיה של אותה נערת ליווי וידע שאתה יוכל להיות עם עצמו בלי מסכות ומניירות.

את הפעם הראשונה בה היא הגיעה אליו הוא לא ישכח לעולם, לאחר שפתח את  דלת והיא נכנסה, תוך חיוך קטן בזווית הפה כשהיא צועדת ברגליה הארוכות עם נעלי עקב אדומות למרכז הסלון.

הוא לא יכל לשלוט בעצמו, בתשוקה הפתאומית שהטריפה אותו, ומיהר אליה מושך מעליה את השמלה בלי מילים ובמהירות. שמרית הושיטה יד למכנסיו, חופנת את איבר מינו שכבר עמד כמו אבן בתחתוניו. הם הפשיטו אחד את השניה ושלומי ביקש ממנה להישאר בנעליה בלבד. הוא הרים אותה, מנחית אותה בעמידה על הזין שלו, מרגיש איך הוא נכנס לתוכה בצורה חלקה ובמהירות. שמרית הכילה את כולו, כשהיא מחבקת את מותניו ברגליה ובגבה נשענת קלות על משענת הספה בסלון. הוא זיין אותה במהירות גוברת והולכת מרגיז איך הנרתיק שלה סוגר עליו בחום ורטיבות, השדיים המושלמים שלה קפצו כל פעם שהזין שלו  כנס בעוצמה פנימה, דבר שהביא אותו לתפוס בפיו את אחת מפטמותיה ובידו השנייה חפן את השד השני שלה, תוך הגברת מהירות הזיון שלו בתוכה.

הוא התפוצץ מזה שנרתיקה הצליח להכיל את כל הזין שלו, שהיה גדול ועבה, דבר שתסכל אותו לעתים כשלא הצליח להכניס את כולו לבנות איתן שכב.

עם שמרית הוא נכנס כולו, ושלומי הרגיש בעננים. כמה דקות לאחר מכן הם גמרו ביחד את הזיון שלהם, שלומי גומר בתוכה.

הם נכנסו למקלחת משותפת, שמרית סיבנה את שלומי בלי לפספס סנטימטר בגופו, כשהיא מקדישה תשומת לב לכולו. לאחר שעה ארוכה מתחת לזרם שלומי הרגיש שהוא חייב לזיין אותה שוב. הוא סגר את המים ומשך אותה למיטה הענקית בחדר השינה. היא חיכתה לו בפישוק רגליים כשהוא רואה את נרתיקה פתוח בפניו.

נערת הליווי הזאת הרימה את אגנה, מזמינה אותו לתוכה בלחישה צרודה למימוש פנטזיות. הוא בא אליה, מרים את רגליה על כתפיו, לפתיחה גדולה יותר של נרתיקה, ונכנס אליה בפעם אחת חזקה. הוא הגיע עד הסוף, מרגיש את האשכים שלו מתנגשים בעכוזה.

הוא הפך אותה על בטנה, פתח את ישבנה ודחף את עצמו פנימה, נשמתה נעצרה לרגע אולם לאט לאט היא נרפתה והם המשיכו ליהנות מסקס חסר מעצורים.

שלומי ביקש את שמרית מאז כל פעם שהתקשר למאדאם עבור נערת ליווי.  המפגשים שלהם היו מפגשי סקס לוהטים ביחד עם שיחות מעניינות שניהלו בין זיון אחד לשני. מעבר ליופייה שמרית, נערת הליווי שכבשה אותו, התגלתה גם כבחוקה מאד מעניינת.