עילאי בצרפת עם נערות ליווי

עילאי בצרפת עם נערות ליווי

עילאי יצא לצרפת  לפגישות עסקים בניס. הוא היה יזם צעיר שחיפש היכן להשקיע את כספו ולמנף את עצמו כלכלית מול אנשי עסקים צרפתיים. הוא רצה להיכנס לעסקי היינות והכרמים

בסיומו של שבוע פגישות ארוך שבו כמעט ולא יצא מחדר הישיבות הרגיש עילאי שהוא חייב לקחת כמה ימי חופש ולצאת לנשום קצת אוויר וליהנות לפני שהוא ממשיך בסבב פגישות נוסף על מנת לקדם את ענייניו העסקיים.

הוא שמע רבות על הבנות הצרפתיות והיה מת לזיין כמה מהן. הוא נסע מניס לכיוון פריז, עיר האורות הנצחית. שעות על גבי שעות הוא הסתובב בפריז, מתפעל מיופייה של העיר הקסומה הזאת ועוד יותר מתפעל מהצרפתיות שהיו שם. הוא נכבש ביופיין והתאהב בשפה, ושאל את עצמו אם הן במיטה כמו שהן נשמעות : עסיסיות, מיניות, חושניות ועוד.

הוא הגיע לחדרו במלון , שאותו הזמין מבעוד מועד ונכנס למקלחת לשטוף מעליו את העייפות של כל היום. הוא נרדם עירום על המיטה וכעבור שעתיים התעורר  כשהזין שלו עומד כמו טיל. כאב לו, והוא הרגיש שהוא חייב להתפרק מינית אחרת יתפוצץ.

הוא התקשר לקבלה ושאל על מכון ליווי בסביבה… פקיד הקבלה הפנה אותו למכון מסויים ועילאי התקשר לשם להזמין אליו שתי נערות ליווי. כסף לא היווה בשבילו בעיה ולכן גם לא התווכח על המחיר שננקב.

כעבור שעה הגיעו אליו לחדרו שתי נערות ליווי צרפתיות יפות להדהים וחושניות ברמה אחרת לגמרי. הריח שנדף מהן שיגע אותו והוא סגר אחריהן את הדלת.

לא חלף הרבה זמן והם היו בעיצומו של סקס טוב וחסר מעצורים. עילאי היה בחור חם בשיא אונו המיני והוא בהחלט לא התבייש בזין שביב לו בין רגליים. הוא ידע מה הוא אוהב ואותן נערות ליווי דיברו אתו בשפה שהכי אהב – שפת הזיונים, משולבת בשפה הצרפתית שהדליקה אותו עוד יותר.

הוא זיין אותן אחת אחרי השניה, כשהזין שלו נדחף כולו לתוך ישבנה של הראשונה, השנייה ליקקה לה את הפטמות ושיחקה לו בביצים במקביל.

הוא הוציא את הזין הזקור שלו החוצה ודחף אותו לתוך הכוס של נערת הליווי השניה, חש את החום והרטיבות שלה עולים לו ישירות למוח.

הוא נרדם מסופק אותו לילה.