מורן פקידת הקבלה בדירות דיסקרטיות

מורן פקידת הקבלה בדירות דיסקרטיות

מירב התחילה לעבוד כפקידת קבלה בבית מלון בתל אביב. היא הייתה הפנים הראשונות בהם נתקלו אורחי המלון, ומירב בהחלט הייתה בעלת חזות עוצרת נשימה. בבית המלון בו עבדה היו כמה אורחים קבועים אשר הגיעו לפגישות עסקים אחת לכמה חודשים למשך כמה ימים ומירה הכירה את כולם.

ערב אחד התיישב בלובי המלון פטריק, איש עסקים מארצות הברית, ושיחק עם כוסית הוויסקי שבידו בעודו נועץ את מבטיו במירב. היא בדיוק טיפלה במשברון קטן אשר התעורר עם אחד מאורחי המלון והוא היה מוקסם מהדרך בה היא טיפלה בבעיה במהירות ובמקצועיות תוך שהיא מרגיעה את האורח במהירות ובנועם.

"מעניין איך היא במיטה" חשב לעצמו, מבטו מזוגג עליה בפנטזיה. היא בדיוק הרימה את ראשה מהמחשב שמולה ומבטה ננעל על מבטו. היא חייכה אליו חיוך ארוך ומזמין, והמשיכה לעבוד כשמפעם לפעם היא מגניבה אליו מבטים. היא חשקה בו כבר זמן רב אולם מעצם היותו אחד מאורחי המלון המכובדים היא אפילו לא העזה לפנות אליו מעבר לפניות של שירות ומקצועיות.

הוא קם לכיוונה והלך לדלפק הקבלה, נשען בנונשלנטיות מחכה שתתפנה אליו.

היא סיימה מה שעשתה והרימה אליו את עיניה.

"אני רוצה לזיין אותך, אבל לא פה"  לחש לה בצרידות "יש סיכוי שגם את בעניין?"

היא הנהנה בראשה בהלם והוא הלך, מוציא את הנייד מכיסו ובודק איפה יש דירות דיסקרטיות להשכרה לפי שעות.

הוא הרגיש איך מתנפח לו הזין בחוסר סבלנות וציפייה.

מירב סיימה את המשמרת שלה כעבור שעה קלה ובזמן הזה פטריק כבר סיים את הבירורים שלו וסגר עם אחת מאותן דירות דיסקרטיות שמצא.

הם הגיעו לשם תוך דקות ספורות, הדלת נסגרה אחריהם במהירות, והם הפשיטו אחד את השנייה במהירות ובהתרגשות. מירה הייתה נמוכה מפטריק בראש וחצי והרגישה קטנה לידו, הוא עטף אותה בידיו הגדולות, מרים אותה בזרועותיו ובפעם אחת הניח אותה על הזין הגדול והעומד שלו. הוא הכניס את כולו והיא הרגישה שהיא עומדת להתעלף. היא הייתה קרובה לאורגזמה ופטריק הרגיש איך הכוס שלה סוגר עליו לח ורטוב מבפנים. הוא זיין אותה חזק, מגביר את הקצב והעוצמה, כשהיא קופצת מעלה ומטה, החזה שלה מקפץ אל מול פניו.

אחרי שעה ארוכה הם גמרו חסרי נשימה